Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. to legalnie działające polskie przedsiębiorstwo bukmacherskie, wpisane do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455 przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, istniejące już od 1996 r. W styczniu 2012 r. uzyskało zgodę Ministra Finansów na prowadzenie działalności również za pośrednictwem Internetu.

Fortuna jako lider rynku zakładów bukmacherskich 

Jest częścią grupy Fortuna Entertainment Group, będącej największym operatorem zakładów w Europie Środkowej i Wschodniej, działającej na terenie Polski, Czech, Słowacji, Chorwacji oraz Rumunii. Grupa Fortuna stale rozbudowuje sieć swoich oddziałów, a także poszerza gamę świadczonych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stała się cenioną na rynku marką, cieszącą się niesłabnącym zaufaniem klientów. 

Firma stawia na pełen profesjonalizm swoich pracowników. Doskonała znajomość środowiska zakładów bukmacherskich oraz wiedza z zakresu sportu, pozwalają ustalać kursy w ten sposób, że Fortuna – klik: https://bonumart.pl/fortuna-zaklady-bukmacherskie jest przedsiębiorstwem konkurencyjnym i bardzo atrakcyjnym dla klientów. Ponadto gwarantuje pełną wypłacalność. 

Zakłady bukmacherskie Fortuna – oferta i profil działalności

Fortuna(https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherzy-w-polsce/fortuna/) zajmuje się organizowaniem zakładów bukmacherskich dotyczących wyników nie tylko wydarzeń sportowych, ale również politycznych, kulturalnych i społecznych. Działa poprzez swoją stronę internetową, aplikację na urządzenia mobilne oraz ponad 600 stacjonarnych Punktów Przyjmowania Zakładów, rozlokowanych na terenie całej Polski. 

Jednak Fortuna to nie tylko zakłady. Od wielu lat firma aktywnie wspiera polski sport. Od 2014 r. jest sponsorem Legii Warszawa, wraz z początkiem sezonu 2020/2021 została sponsorem tytularnym piłkarskiego Pucharu Polski. Ponadto sponsoruje m.in. Reprezentację Polski w skokach narciarskich oraz największe w kraju amatorskie rozgrywki piłki nożnej Playarena.pl. W styczniu 2019 r. podczas Gali 84. Plebiscytu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku, Fortuna zakłady bukmacherskie otrzymała tytuł Mecenasa Polskiego Sportu